Pošlete přání

Nezapomínejte na svoje blízké a pošlete jim přání k narozeninám, zaručeně je potešíte a nic Vás to nestojí. Sledujte kdo má dnes svátek, pošlete Vašim kamrádům, blízkým, či rodinným příslušníkům přání k svátku. Kvapem se také blíží Vánoce, pošlete Vašim blízkým vánoční přání.

Krátce o historii Halloweenu a přání pro vaše blízké

29.10.2021

Už se to blíží! Den, kdy duchové, strašidla, upíři, vlkodlaci a všechny další bytosti z hororových příběhů ožívají a vydávají se do světa za neplechou. Ačkoli se u nás tento americký svátek přímo neslaví, můžete ho v obchodech i televizi vídat stále častěji. Navíc je to další příležitost, kdy můžete své blízké polekat v masce anebo jim prostě zlepšit den a poslat jim hezké, vtipné přáníčko. My jsme si pro vás připravili článek, kde se dozvíte o původu a tradicích tohoto svátku. Navíc uvnitř najdete inspirace na originální přání a dekorace.

Květomluva aneb Tajná řeč a symbolika květin

24.9.2021

Už jste někdy slyšeli o květomluvě? Pokud ne, nezoufejte. Dnes si o ní něco málo povíme a zjistíte, jak fascinující dokáže být. Každá květina vlastně skrývá určitý tajný vzkaz a darovanou květinou tak můžete vyjádřit pocity, o kterých nechcete mluvit veřejně. Barevnými tulipány například pochválíte oči obdarované nebo obdarovaného. , Pošlete přání k svátku.